Torby papierowe

W naszej ofercie znajdą Państwo papierowe torby reklamowe, które są zarówno wytrzymałe, estetycznie wykonane jak i efektowne wizualnie. Dzięki nim będą Państwo mogli uzyskać perfekcyjne opakowanie na firmowe upominki i gadżety. Torby papierowe oferowane przez Bag Design mogą być zadrukowane w sposób niezwykle precyzyjny, sprawiając wrażenie pełnego profesjonalizmu, co z pewnością wpłynie na pozytywny wizerunek Państwa firmy lub mogą pozostać bez nadruku.

Nasze produkty są ekologiczne, trwałe i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję z wszelkich zalet i możliwości wykorzystania naszych toreb.

Posiadamy niezwykle szeroki wybór rozmiarów toreb, papierów, efektów uszlachetniających oraz zdobień. Dzięki tej swobodzie będą Państwo mogli zaopatrzyć się w idealne torby papierowe, które spełnią Państwa wszelkie oczekiwania. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

tp nadrukWybierając ten produkt, reklama Państwa firmy staje się dużo bardziej skuteczna. Oferujemy nadruk o najwyższej jakości wykonania.
linia
tp nadrukAlternatywa dla opcji z nadrukiem. Torby jednolite, estetyczne, z najlepszego papieru podkreślające styl i elegancję.
linia
tp dodatkiTorby można urozmaicić wykończeniami takimi jak np. lakier UV, druk wypukły, hot print czy zadruk wnętrza.
 
 
Dane teleadresowe

BAG DESIGN

ul. Łąkowa 10
05-805 Otrębusy

NIP:534-216-90-35
Regon: 142875990

języki

Tel/Fax.

+48 22 758 52 51

Dział Sprzedaży:

+48 668 430 710

+48 501 122 251

email: biuro@bagdesign.pl
web:   www.bag-design.pl

grafika