Torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe z indywidualnym nadrukiem produkujemy w 3 wyjątkowych seriach: BD Prestige, BD Natural oraz BD Form. Każda seria gwarantuje najwyższą jakość wykonania. W zależności od nakładu zamawianych toreb proponujemy nadruk metodą sitodruku, druk offsetowy lub fleksograficzny. Z chęcią doradzimy w doborze parametrów torby oraz w przygotowaniu projektu nadruku lub wykonamy od podstaw kreację graficzną wg. Państwa uwag. Zapraszamy również do zapoznania się galerią dodatków oraz zdobień dostępną tutaj.

Torby papierowe BD Prestige

Torby z serii BD Prestige to kwintesencja elegancji. Specjalnie dobrane papiery oraz dopracowana forma nadają torbie wyjątkowego charakteru. Szeroka gama dodatków i zdobień pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wymagających Klientów. Torby z tej serii polecane są szczególnie do pakowania markowej odzieży, obuwia, kosmetyków, biżuterii, ekskluzywnych upominków, alkoholi, wydawnictw.

Torby papierowe BD Natural

Torby z serii BD Natural przeznaczone są szczególnie dla Klientów ceniących ekologię i praktyczność. Do wykonania toreb używane są papiery ekologiczne Kraft, gładkie jak i o delikatnej strukturze prążka. Torby z tej serii polecane są do pakowania odzieży, materiałów reklamowych, alkoholi.

Torby papierowe BD Form

Torby z serii BD Form to nowoczesne spojrzenie na reklamowe torby papierowe. Nietypowe uchwyty przyciągają wzrok a najwyższej jakości nadruk reklamowy sprawia, iż Klient otrzymuje atrakcyjne i skuteczne narzędzie marketingowe. Torby z tej serii polecane są pakowania materiałów promocyjnych, kosmetyków, odzieży.

 
Dane teleadresowe

BAG DESIGN

ul. Łąkowa 10
05-805 Otrębusy

NIP:534-216-90-35
Regon: 142875990

języki

Tel/Fax.

+48 22 758 52 51

Dział Sprzedaży:

+48 668 430 710

+48 501 122 251

email: biuro@bagdesign.pl
web:   www.bag-design.pl

grafika